lotnictwo tematy prac licencjackich

 

Jak Grow wielka, gruba, twarda Penis!

Można zwiększyć rozmiar penisa, długość i twardość z prostym procesem trzystopniowym. będzie cię to kosztować absolutnie zero i będzie można poczuć i zobaczyć różnicę w ciągu jednego dnia!

Twój mężczyzna członek składa się z maleńkich, mięśni gładkich i materiałów gąbczastej. Nie ma powodu, nie można zwiększyć rozmiar początkowy dziś.pierwszeubezpieczenieoc Należy mieć na uwadze ważną zasadę: „jeśli sądzisz, że możesz.”

1. Wykonaj kilka ćwiczeń z penisa. Uzyskania erekcji i umieścić kawałek materiału na końcu .. Teraz szarpać go kilka razy i podnieść niewielką szmatkę lub umyć w górę iw dół. Każdy dzień, dodać większą szmatki. Na przykład, na drugi dzień można włożyć grubszą myjkę lub dwóch małych. Dodawać wagę i wykonać ćwiczenia robi trzy zestawy ośmiu powtórzeń dziennie. Wkrótce pojawi się aż do punktu, w którym używasz gruby ręcznik, a może nawet płaszcz ze skał w nim. Nie daj się śmieszne szybka realizacja transportu drobnicowego i próbować wyciągnąć samolot z nim czy cokolwiek, że będzie zranić.

2. Uważaj sexy film i masturbować do punktu kulminacyjnego, ale zluzować więc faktycznie nie cum. Czy to trzy razy w ciągu 45 minut terminie. Zrobić tylko 2 lub 3 razy w tygodniu. Jeśli przesadzić ten jeden będzie faktycznie utracone korzyści i iść do tyłu. Istotne jest to, że nie należy nadmiernie wykorzystywać tę zasadę!

3. Na drugi dzień, dostać erekcji poprzez myślenie o czymś erotycznym lub oglądania filmów. Upewnij się, że nie dotykają siebie, ale używać tylko swój umysł do pracy. Czy to tylko raz dziennie, ale w dalszym ciągu, aż do uzyskania bardzo mocną erekcję.

Ważne jest, aby pomiar bazowy swojej długości i obwodu przy pierwszym uruchomieniu. Uzyskaj taśmy mierniczej szmatką i zmierzyć z dokładnością do 1/8 cala. Należy zmierzyć z moszny do końca. Aby zmierzyć obwód, umieścić go wokół najgrubszym miejscu. Przechowywać pomiary co tydzień. W ciągu miesiąca powinno się zauważyć pewne znaczące postępy pod względem twardości, grubości i długości.

Nie tylko będzie można zwiększyć rozmiar, ale również zdolność do utrzymywania i kontrolować swój wytrysk.

Artykuł napisany przez: